Pro kandidáty

Proces rekrutace – to je pouze několik jednoduchých kroků

Proces rekrutace v Duijndam International je vytvořený s myšlenkou o osobách, které jsou rozhodnuté a motivované k zahájení práce a dosáhnutí úspěchu.  Abyste co nejkratší době mohl vycestovat a zahájit práci, snížili jsme počet formalit na minimum. Od nalezení nové práce Vás dělí sotva několik jednoduchých kroků!

Formální podmínky

Každá osoba, která chce odjet na práci v Nizozemsku musí:

 

  • být plnoletá
  • nezničený dokument totožnosti platný minimálně 6 měsíců
  • registrovat se na Duijndam Space, poslat CV nebo vyplnit přihlašující formulář v jediné naší kanceláři a vyjádřit souhlas na zpracovávání osobních údajů s cílem rekrutace
  • vlastnit valutové konto v euro (na vlastní jméno a příjmení)

Transport

Již mnoho let spolupracujeme s jednou renomovanou dopravní firmou, která Vás bezpečně a včas doveze do naší kanceláře v Nizozemsku. Výjezdy jsou organizované z každého místa v Polsku. Jestliže bydlíte v malé obci, pravděpodobně budete muset přijet do blízkého většího města.

A co s každodenní dopravou do práce?

Příjezd z místa bydliště do práce v Nizozemsku je ve většině případů bezplatný. Pro naše pracovníky máme k dispozici osobní auta a v Nizozemsku populární jízdní kola. Po příjezdu do naší kanceláře ve Wateringen v Nizozemsku se setkáte s našimi koordinátory s cílem doplnění veškerých formalit.

Ubytování

Nabízíme pohodlné a komfortní ubytování v jednohodinných domcích.

Pokud je to možné snažíme se zajistit ubytování co nejblíže pracoviště, aby byl zkrácen čas dopravy, a tím pracovníkům poskytnou víc času na odpočinek. V domcích se nachází společný salon s televizorem, vybavenou kuchyní, koupelnou, WC a ložnicí. V každém domku zajišťujeme volný přístup do Internetu.

Pro splnění očekávání našich pracovníků stále zvyšujeme standard bytů.

Odměňování

V naší agentuře funguje systém týdenního vyúčtování hodin a výplat. Prostřednictvím internetové stránky má každý pracovník možnost po přihlášení se na svůj profil stálého a bezpečného přístupu k historii svých potvrzenek výplat a ročního vyúčtování (Jaaropgaven). Výplata je směrovaná na bankovní konto pracovníka.

Pojištění

Pojištění nákladů zdravotní péče je povinné pro osoby, které začínají pracovat na území Nizozemska. Duijndam může zažádat Vaším jménem o zdravotní pojištění. Po registraci dostanete kartu pojištěnce, která je nezbytná v případě vizity u lékaře prvního kontaktu nebo v nemocnici. Příspěvek na zdravotní pojištění je automaticky odpočítávaná z výplaty každého pracovníka. Pro rekompensaci části prostředků odevzdaných na zdravotní pojištění, se každý náš pracovník může starat o dofinancování. Jeho výška závisí od výšky příjmu brutto.

Podpora

Po příjezdu do Nizozemska se setkáte s našimi koordinátory, kteří hovoří polsky, nizozemsky a anglicky. Pomohou Vám doplnit veškeré nezbytné formality spojené s pracovní smlouvou, pojištěním, daněmi apod. Představí Vás také v nové firmě a seznámí s rozsahem povinností na Vašem pracovišti. Zorganizují pohodlné ubytování a po celou dobu pobytu budou dbát a příslušný standard vybavení bytů a příjezd do práce. Po celou dobu pobytu budou s Vámi také v telefonickém a osobním kontaktu. Pomohou v záležitostech spojených s prací, bytem a poskytnou jazykovou pomoc.

Hledáte dobře placenou práci v Nizozemsku? Zaregistrujte se v Duijndam Space